Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami ösztöndíj megtartásához...

Állami ösztöndíj megtartásához 36 kreditet kell évente minimum teljesíteni. Ez a levelezősökre is vonatkozik? (gondolom, igen) És ebbe beleszámítanak a kreditelismeréssel elfogadott tárgyak? (gondolom, nem)

Figyelt kérdés

Remélem, rosszul gondolom, de ha így van, akkor elég bonyulult helyzetben vagyok. Korábban elvégeztem egy évet nappalin kereskedelem-marketing szakon, most pedig turizmus-vendéglátásos leszek levelezőn. Az első év nagy része egyezik, csak félévenként 8-10 kredit, ami különböző. Tehát most ennyim lenne kötelezően az első évben és nem biztos, hogy szabadon választhatókból ki tudom egészíteni, hogy meglegyen a 18/félév. Specializálódni még nem tudok, így a másod-, harmadéves tárgyakat nincs lehetőségem felvenni...

Valaki volt hasonló helyzetben?


2018. júl. 31. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod. Van egy csoportját Sam hasonló helyzetben, ő úgy oldotta meg, hogy a neccesebb tárgyakat beszámíttatta, és csak a bullshit tárgyakat vette fel.
2018. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* csoporttársam


Csak a telefonom szórakozik velem. :D

2018. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Csak az a baj, hogy én eddig csak olyan kérvényt láttam, hogy az összes tárgyat beszámítsák az előző képzésről. De akkor majd rákérdezek, hogyan lehet megoldani egyesével.
2018. júl. 31. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!