Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lenne jobb, ha az érettség...

Nem lenne jobb, ha az érettségi, illetve a különböző egyéb vizsgák online lennének?

Figyelt kérdés
Így azért win-win szitu lenne. A diákok nem fosnának az érettségitől, jó jegyeket kapnának, és mehetnének egyetemre, a kormánynak meg nem kéne szégyenkezni esetleges rossz jegyek miatt.
2021. jan. 29. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Neked. De az eredmény hitelességét nézve nagyon nem lenne jobb.
2021. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem is lenne kivitelezhető.
2021. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

Kit érdekel a hitelesség, ha bekerülsz az egyetemre? Azért ennyire álszentek ne legyünk.


#2

Az online oktatás is kivitelezhető, akkor ez miért nem? Ne legyünk már ennyire boomerek....

2021. jan. 29. 20:15
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

A kormánynak miért kellene szégyenkeznie, amikor ti baxtatok tanulni?


Egyébként meg sokkal nagyobb horderejű dolgok után sem szégyenkeznek, úgyhogy ez nem is lehet vitaalap.

2021. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Azért ez nem így megy. Aki tovább akar menni az megtudja írni az érettségit, ha nem tudja ne akarjon tovább menni, mert az érettségi az egyetemhez képest semmi sem lesz.
2021. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5

Aki jól tanul, az tudja mire számítson az egyetemen. Most őszintén, ez mit számítana?

2021. jan. 29. 20:18
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Csak annyit számítana, hogy mindenki ötös lenne még a legrosszabb tanuló is, mégis mi alapján döntenék el a sok kitűnő tanulóból kit vegyenek fel? Mondjuk te jól tanulsz, de felvennék Józsit aki mindig csak épphogy átment de a 2 éves digitális oktatás miatt mindenből ötös lett 2 évig és még az érettségit is online írta ezért az is ötös lett.


Gondolom nem örülnél, hogy te mindig jó tanuló voltál bele tettél időt energiát, de a legrosszabb tanulót vennék fel helyetted mert ő is kitűnő lett és az ilyenek miatt neked nem lett helyed.

2021. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7

Az általad említett Józsi fixen nem akar egyetemre jelentkezni. Elmegy valami tanfolyamra, és annyi. Az meg, hogy felvennék, letojnám. Én se akarok egyetemista lenni, elég nekem ez az érettségi utáni cucc, majd esetleg levezőn később munka mellett.

2021. jan. 29. 20:53
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Azért is problémás a dolog, mert lenne, aki nem rögtön érettségi után menne egyetemre, hanem mondjuk 3-4-5 év múlva. A 0 tudással megszerzett pontok alapján bejutna, de elvégezni nem lenne képes, ráadásul ezzel a „csalással” kiejtene olyat, aki meg el tudná végezni.
2021. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Én is középsulis vagyok, nálunk van aki kettes volt eddig és igen tovább akar menni.

Ez így nem lenne fair.


Aki eddig minimálisan de tanult az megtudja írni az érettségit.


Nem értem ezt a hisztit miért akarnak egyesek kibújni alóla.

Az élet nem könnyű de ha már ez alól is ki akarnak bújni akkor mit várnak a továbbiakban?

2021. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!