Neptun Segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, teljesen új vagyok a Neptun és az egyetem világában, keresztféléves képzésen jelentkeztem szakra, ennek a szaknak az alapdíját(befizetési határidő 01.31) és a kreditdíj(határidő 03.15). Ezt a kettő díjat szerettem volna befizetni diákhitel 2-vel, de félrenyomtam és diákhitel 1-el indítottam el a befizetést ami után kaptam egy "Engedményezési adatlapot" amit személyesen kellene bevinnem az iskolába kitöltetni, viszont akkor ha ezt megteszem, lejárt a határidő az alapdíj befizetésére. Ilyenkor mit lehet tenni, vagy Neptunon belül, hogyan lehet ezt visszavonni? Köszönöm a válaszokat

2021. jan. 29. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj az egyetem To-ra, ott tudnak segiteni mi ilyenkor a teendo :)
2021. jan. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a diakhitel 2-t is engedélyeztetni kell, nem kellett volna utolsó pillanatra hagyni. addig már átutalni sem tudnád, ha lenne, mert a neptunra 2-3 nap az átfutási idő az utalástól számítva. de ezt biztos írták is előtte.
2021. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 Péntek 22:00kor kaptam meg a Neptun kódom és vasárnap 0:00ig kellett volna befizetnem.
2021. jan. 31. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!