Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Modulo adategyeztető űrlap...

Modulo adategyeztető űrlap kitöltési probléma. Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ősszel kezdem az egyetemet, melynek előfeltétele az adategyeztető űrlap kitöltése.

Azonban ennek kitöltése során egy problémám akadt: A "Korábbi tanulmányok" elnevezésű blokk alatt, a "Végzettség típusa"-nál, csupán felsőoktatási típusokat találok (pl. egyetem,főiskola,doktori fokozat,mester fokozat stb.), de amit én keresek az a középiskola (!) (mivel ugye én középsulit fejeztem)-- talán az "Egyéb" nevű típust kellene választanom?

Ti mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 3. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is, szóval remélem megkapod/kapjuk a választ :D
2017. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Hasonló a helyzet.. Te mit adtál meg végül? Nálam egyenlőre az egyéb van bejelölve, de még nem adtam be. :D
2017. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem adtam meg semmit, mert úgy értelmeztem, hogy ez mindenképp felsőoktatással kapcsolatos.
2017. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Én rögtön az elsőnél azt jelöltem, hogy "nincs művelet"

2017. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azt jelöltem be, hogy egyéb, és úgy adtam be. Remélem, jó lesz.
2017. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 H Mirjam válasza:
Olyannal esetleg találkozott rajtam kívül valaki, hogy a korábbi tanulmányok rész nem is szerkeszthető? Viszont a középiskolai végzettséget igazolnom kell... :D
2017. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megpróbáltam én is a nincs művelet jelölésével és ezt kapom: Az adatlap nem beadható


Középiskolai végzettség igazolása kötelező.

2017. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!