Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek márciustól már...

Szerintetek márciustól már indul a rendes iskola?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 17:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem.
2021. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Tipp: Legfeljebb a tavaszi szünet után. De lehet, hogy csak nyári szünet után.
2021. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Márciusba szinte biztos, hogy nem. Április attól függ, hogy fokozatosan vagy egyszerre oldják fel a korlátozásokat, úgyhogy az április még kérdéses. Májusba már jó esély van a nyitásra, de benne van a pakliba, hogy még akkor sem.
2021. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
82%
Szerintem ez az év már online lesz, a tanárok is kérdezték tőlünk hogy szerintünk vajon mi lesz? Mert ők arra készülnek hogy visszamegyünk. Mindenki egyszerre mondta hogy "szerintem nem fogunk visszamenni".
2021. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
Elvileg márciustól már lesz.
2021. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Most a napokban megint elkezdett nőni a lélegeztető gépen lévők száma. :(

Plusz még az oltásba se tartunk túl elől egyelőre ott tartunk, hogy a 89 évnél idősebbeket kezdik el oltani azok közül akik regisztráltak.

Szerintem egy hónap alatt még nem lesz elegendő ember beoltva, főleg, hogy két oltás kell egy embernek.

Így szerintem a következő hónapban ismét megfogják hosszabbítani a korlátozásokat.


Az iskoláknak meg javasolják, hogy éljenek a kiscsoportos konzultációs lehetőségekkel az érettségizők számára legalább.

2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egy hónap alatt még nem lesz elegendő ember beoltva, főleg, hogy két oltás kell egy embernek."


Pfizerből kell 2. Kínaiból elég egy is, kérdés hogy fog-e az embereknek kelleni

2021. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiból egy kell? Na látod ezt nem is tudtam.


Szerintem a legtöbben akik beoltják magukat pfizer meg moderna amivel szeretnék.


A kínaiból én a helyükbe előbb felmérném mennyien is akarnák ezt mert a végén beszereznek több milliót de senkinek nem kell majd. 🤷‍♀️

2021. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindjuk egyszerűbb lett volna ha a regisztrációnál ki lehetett volna választani ki melyikkel szeretné akkor nagyjából látták volna az adatokat.
2021. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Én próbálok pozitív lenni.Remélem kinyitják végre az iskolákat.
2021. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!