Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. Rákóczi vagy Gundel ??...

II. Rákóczi vagy Gundel ?? Melyikbe jobb a turisztika??

Figyelt kérdés
Sürgős lenne mert már lassan le kell adnom a jelentkezési lapot. A II. Rákóczi közelebb van hozzam de a gundelbe jár a baratom és neki tetszik a suli. De most az a lényeg h melyik jobb suli, hol jobb a kozossseg és a tanítás? És ha már itt tartok akkor hány ponttól van esélyem bekerülni ?? 35 pontom lett, hozott pontokkal együtt 74 :((

2021. febr. 1. 14:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a Rakoczi jobb valasztas!
2021. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül azt jelöltem előrébb ☺️ Ismered a sulit ?? Tudnál róla mondani néhány szót ??
2021. febr. 5. 23:01
 3/5 anonim válasza:
A Gundel :D Oda járok, igaz, én vendéglátós vagyok. Én szeretem.
2021. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit későn válaszolok de tudnal mesélni a gundelrol ?? Nemrég voltam szobelin és nagyon megtetszett a suli de viszont más sulik is nagyon tetszenek ezért nem tudom melyiket rakjam előrébb a sorrendben
2021. márc. 6. 12:14
 5/5 anonim válasza:
Sziaa, végül hova mentél? Ha a Rákocziba akkor tudsz valami mondani róla?
2021. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!