Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE jakabhegyi kollégium...

PTE jakabhegyi kollégium pároknak kialakított szobájába mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Illetve hol és mikor lehet jelezni, hogy ilyen szobát szeretnénk?

A többi koleszban is vannak ilyen szobák?



2021. febr. 2. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
A szociális pontokon múlik, hogy kapsz-e kolit (pl. egy főre jutó jövedelem, szülőkkel élsz-e vagy önellátó vagy, szemüveges vagy-e, távolság, egészségügyi kiadások stb.) és a tanulmányi pontokon ( gólyaként felvételi pont, később pedig a KKI) dől el, hogy melyik kollégiumba kerülsz. A jakabhegyi egy népszerűbb koli, de azért nem lehetetlenség bekerülni. Ha mindkettőtöket felvették a koliba, akkor utána x napig van lehetőség szobafoglalásra és akkor tudtok páros szobát foglalni (ennek nincsen semmi külön feltétele, max. gyorsnak kell lenni, hogy legyen hely). Érdemes belépni a koli facebook csoportjába, mert ott minden infót közölnek ezzel kapcsolatban és le is írják, hogy ennek konkrétan mi a menete, mi a határidő stb. (emailben kell amúgy szobát foglalni). Ha sikerült a foglalás, akkor nektek már lesz egy helyetek és a beköltözéskor ezt jelzitek, megkapjátok a kulcsot, beköltözhettek. Szerintem más kolikban is vannak páros szobák, én Szántós voltam és ott tuti van.
2021. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. febr. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!