Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem be kerülni?

Lenne esélyem be kerülni?

Figyelt kérdés

A Padányiba az egészségügyi technikumot jelöltem meg többek között, és még ami lényeges, és ahova igazán akarok menni az a Vetési biológia szak.


Magyarom az 45

Matekom pedig 41


Tavalyi átlagom ( a "tanulós" tantárgyakból, vagyis töri, matek, fizika, kémia, biosz, föci, nyelvtan, magyar, idegen nyelvtan )az 4,8

Az idei félévi pedig 4,9


Nem tudom hogy lenne e esélyem be kerülni, de nagyon remélem :3



2021. febr. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A sulit nem ismerem, érdemben nem tudok válaszolni, de gratulálok, ezek szép eredmények!
2021. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D

Őszintén, sokat is dolgoztam érte, mert nem ha rossz jegyet kaptam akkor mindig ilyen belső nyomás keletkezett bennem :D. Tudom hülyeség de akkor is. Ráadásul jó érzés az, hogy ezt csak magamért tettem

2021. febr. 3. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:

mert ha*

fáradt vagyok nem annyira figyelek a fogalmazásra most :D

2021. febr. 3. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés:)
2021. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lenne esélyed bekerülni!(:
2021. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 véndiák ***** válasza:
Szerintem mindkét iskola örülne Neked, így nem az a kérdés, hogy bekerülhetsz-e, hanem az, hogy melyiket választod (jelölöd meg elsőként)?
2021. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Szar iskola, ilyen eredményhez mehetnél jó suliba is.
2021. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!