Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetek kollegista a járvány...

Lehetek kollegista a járvány ellenére 2021 szeptemberétől?

Figyelt kérdés

Nagyon toxikus a lakókörnyezetem...emiatt már kétszer kellett megszakítanom az egyetemi tanulmányaimat.


Ebből elég volt.


Igyenes vagy fizetni kell? Nem tudok róla semmit kb.



Nagyon köszönöm💙



2021. febr. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehetsz persze, fizetni kell érte.
2021. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért pontoztak le?😀
2021. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél róla tudni? A legtöbb helyen (ahogy tudom), szociális helyzetfelmérőhöz (vagy ami nálatok a neve), kell csatolni. Kb. egy 10-es havonta, de melyik egyetem egyébként?
2021. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyitva lesznek a kolik miért ne lehetnél? Ha nem lesznek, evidens, hogy nem. Most áprilisban tervezik újranyitni az egyetemeket, ha nem lesz egy sokadik hullám, akkor szeptembertől is működniük kellene. De egyébként nálunk félévkezdéstől az egyetem városához kötődő munkaszerződéssel is be lehet költözni.


Tanulmányi, szociális, esetleg közösségi alapon kerülhetsz be, egyeteme válogatja melyik a jellemző és mik a feltételek. Nálunk is havi 10-12 ezer.

2021. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Most is lehet kollégiumban lakni, csak nagyon meg kell indokolni egy kérvényben. De a rossz lakókörnyezet szerintem jó indok.
2021. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!