Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények/tapasztalatok a...

Vélemények/tapasztalatok a következő Bács-Kiskun/Baranya megyei szakközép iskolákról?

Figyelt kérdés

Végzős eladó tanuló vagyok, jövőre szeretnék az érettségis osztályt elkezdeni. Állítólag az utolsó évfolyam vagyunk nappali tagozaton letenni a szakma utáni érettségit.

Az én iskolámmal nem vagyok megelégedve, éppen ezért lenne szükségem a tapasztalataitokra, esetleg a véleményeitekre, hogy szerintetek melyik iskolát válasszam.

Ha esetleg csak egy iskolát tudtok jellemezni saját tapasztalatból, azt is megköszönném.


A következő iskolákat néztem ki (az 1. helyre tettem a számomra legmegnyerőbbet, a 4.-re a kevésbé szimpatikusat):

1. Villányi AM DASzK, Teleki Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

2. Siklósi Baranya Megyei SZC Garai Miklós Technikum és Szakképző Iskola

3. Szekszárdi Tolna Megyei SZC Bezerédj István Technikum

4. Pécs Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola

5. Bajai SZC Jelky András Technikum és Szakképző Iskola



2021. febr. 5. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!