Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Márciustól kinyithatnak a gimik?

Márciustól kinyithatnak a gimik?

Figyelt kérdés
Sokan azt beszélik, hogy márciustól lazítások várhatók
2021. febr. 6. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
nem. lazítás = vendéglátás
2021. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lazitas barmire vonatkozhat
2021. febr. 6. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azzal kezdenek, hogy:


1. Éjszakai kijárást eltörlik.

2. Vendéglátósok kinyithatnak, de csak úgy, hogy kültérben fogyaszthatsz.

3. Iskolákat kinyitják (Közép)

4. Egyetemeket kinyitják

5. Vendéglátosok kinyithatnak teljesen, beltérben is lehet fogyasztani

6. Szórakozóhelyek kinyithatnak - mozi, disco, játéktermek - de csak maszkba lehet menni

7. Utcai maszkhasználatot eltörik (De lehet korábbi lépés lesz)

8. Teljes maszkhasználatot eltörlik (Ez szerintme majd 22-ben).


Kb ilyen lépések lehetnek. :)

2021. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Én remélem az egyetem még nem nyit ki mert itthon kényelmesebb lenni mint kollégiumba de lehet hogy kinyit az egyetem meg a gimi is nem tudom
2021. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem, leghamarabb április környékén, vagy még később.
2021. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 Nagyjabol egyetertek, de szerintem az erettsegi megszerzese es felkeszules fontosabb mint a vendeglatohelyek. De persze a megelhetes is az, szoval adni kene nekik rendes tamogatast, ha mar nem nyithattak ki.
2021. febr. 6. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

"z erettsegi megszerzese es felkeszules fontosabb"


Hát ha valakinek a felkészülés 4 év után azon múlik hogy márciusban nyit vagy nem nyit, az RÉG ROSSZ.

4 évig nyitva volt, nem volt elég a felkészüléshez?

2021. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Érettségire magadtól kell felkészülni, nem az iskolára kell várni. Az a baj, hogy szerintem pont a jelenléti oktatás hátráltatja az érettségire készülést. Sokan ezért is veszik ki a középsuliból végzés előtt a diákokat és estin megcsinálják, mert ott legalább nem kell még érettségi előtt egy hónappal is a baromság filozófiát és társait tanulni. Nekünk jelenlét mellett végzősként is még az előző évi anyagot tanították, annyira volt hasznos. Én eleve sz.rtam is az egészre egy nagyot, magamtól készültem függetlenül attól, hogy mit makogott a tanár.


Amúgy az egyetemek én is remélem, hogy zárva maradnak még ebben a tanévben. Nagyon necces a bejárás, messziről megyek és nem is mindig tudok a rossz járatok miatt időben beérni, levelezősként meg főleg felesleges ezért berángatni, amikor digitálisan is le tudják adni az egészet.

2021. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Ezt kalkulald ujra inkabb. 4 ev a gimi, ebbol nekunk 3 ev volt rendes tanitas. Es nem, nem eleg ennyi. Legalabbis ahhoz nem, hogy ugyanolyan szintu vizsgat tegyunk igy mint az elozo evfolyamok. De persze konnyi kioktatni masokat amikor nem te vagy ebben a helyzetben. Na pattogjal tovabb mashova. :D
2021. febr. 6. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

" amikor nem te vagy ebben a helyzetben"


VÉGZŐS KÖZÉPISKOLÁS VAGYOK. EZ csöppet mellément.

Most fogok érettségizni .

2021. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!