Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Városmajori...

Vélemények a Városmajori Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat várok. Milyen a közösség, a tanárok? Melyik a legjobb tagozata? Mennyire hajtós?

2021. febr. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég hajtós.
2021. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért tűrhető.

A tanárok nagyon megoszlóak, mint szerintem minden iskolában.

A közösség jó, nagyon hangulatos tud lrnni az iskola

2021. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: milyen eredménnyel lehet bekerülni?
2021. febr. 8. 22:20
 4/4 anonim válasza:
Hajtós, viszonylag nehezebb jó jegyet szerezni. A tanárok most már sajnos eléggé változatosak, vannak nagyon jók, viszont az utóbbi évben egyre több gyengébbel találkoztam. A legjobb tagozata elvileg a nyek, oda a legnehezebb bekerülni, valamint a matek, de valójában mindegy, melyikre kerülsz be, szinte ugyanazt a tudást kapod a végén. Nagy előny még, hogy igaz a gimi viszonylag nehéz, de megtanulsz tanulni és az egyetem nem lesz akkora kihívás.
2021. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!