Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGSZC Teleki Blanka Közgazdasá...

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Technikumba felvennének ilyen pontokkal?

Figyelt kérdés
Magyar és matematika felvételim ugyanannyi lett. (27 és 27 pont, így 54 pontom van) A 7. év végi átlagom 4.67 a 8.-os pedig 4.64. Szerintetek van esélyem bekerülni?

2021. febr. 7. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Ez Nagyon is szép eredmény. Mindenképp érdemes megpróbálni. Sok sikert!
2021. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok esélyed van bekerülni. Igaz, én tavaly 66 pontot írtam összesen, de az átlagom 3,8 körül volt. Így voltam 80. az egyik szakon, ahova egyébként ha jól emlékszem, még a 150.-et is felvették volna.
2021. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JustanAnonymguy válasza:
Hello,ez melyik szak volt?
2021. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Ha ezt a kérdést nekem szántad, akkor a pénzügyi-számviteli ügyintéző szakon.

Btw ezen az oldalon tudtok böngészni az előző évi beiskolázási adatok között: [link]

2021. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JustanAnonymguy válasza:
Köszi
2021. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Sikerült ?
2021. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!