Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segitenetek sulit választani ?

Segitenetek sulit választani ?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem ki eddig (nem sorba megy)

BGSzC II. Rákóczi Ferenc Technikum (turisztika)

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Technikum (turisztika)

Leövey Klára gimnázium

Weöres Sándor gimnázium

Először is ti milyen sorrendbe raknatok ? Igazából nem tudok dönteni mert eleinte gimibe akartam járni azon belül a kolcseybe de most így megtetszett a turisztika és a Kölcsey fel órára van tőlem kb és most így nem tudom mit hova rakjak. Nem tudom megjeloljem e?! Még úgy volt hogy 100% a Kölcseyt megjelolom első helyre de mostanában megtetszett a turisztika és a Kölcsey messze van meg nem látom esélyesnek hogy bekerüljek de attól még meg akartam jelölni. Meg még azért akarok technikumba menni mert szerintem az való nekem mert nem vagyok olyan fényes tanuló ilyen 3-4 vagyok ezért nem nagyon való nekem a gimi de azért írtam azt a két gimit mert közel vannak hozzam és a Weöres elvileg gyenge suli (ha nem akk szóljatok) és oda esélyesebb lenne be jutnom. A leovey meg még közelebb van es az se olyan erős gimi (de nem is gyenge asszem). Tehát most ez van. NEM TUDOK DÖNTENI

És a fenti gimikről ha tudnátok mesélni azt meg nagyon megköszönném ❤️

(Amm ha tudtok meg budapesti turisztikai sulikat az is jó lenne)Ezeket néztem ki eddig (nem sorba megy)

BGSzC II. Rákóczi Ferenc Technikum (turisztika)

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Technikum (turisztika)

Leövey Klára gimnázium

Weöres Sándor gimnázium

Először is ti milyen sorrendbe raknatok ? Igazából nem tudok dönteni mert eleinte gimibe akartam járni azon belül a kolcseybe de most így megtetszett a turisztika és a Kölcsey fel órára van tőlem kb és most így nem tudom mit hova rakjak. Nem tudom megjeloljem e?! Még úgy volt hogy 100% a Kölcseyt megjelolom első helyre de mostanában megtetszett a turisztika és a Kölcsey messze van meg nem látom esélyesnek hogy bekerüljek de attól még meg akartam jelölni. Meg még azért akarok technikumba menni mert szerintem az való nekem mert nem vagyok olyan fényes tanuló ilyen 3-4 vagyok ezért nem nagyon való nekem a gimi de azért írtam azt a két gimit mert közel vannak hozzam és a Weöres elvileg gyenge suli (ha nem akk szóljatok) és oda esélyesebb lenne be jutnom. A leovey meg még közelebb van es az se olyan erős gimi (de nem is gyenge asszem). Tehát most ez van. NEM TUDOK DÖNTENI

És a fenti gimikről ha tudnátok mesélni azt meg nagyon megköszönném ❤️

(Amm ha tudtok meg BUDAPESTI turisztikai és ilyen mentő sulikat mindegy hogy technikum vagy gimi csak legyen 100% esély bekerülni, az nagyon jó lenne)



2021. jan. 13. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Sziaa, végül hova vettek fel?
2021. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!