Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ellátási lánc menedzsment...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Ellátási lánc menedzsment képzésre megéri jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sok eltérő véleményt olvasok, ezért vagyok dilemmába, hogy melyik mesterképzésre jelentkezzek (Győr-Sopron)

Nem a fővárosban élek, hanem Nyugat-Magyarországon, itt szereztem a diplomámat is. Nézegetem a mesterképzéseket, az ellátási lánc tetszik is (Győr), de pár kérdésem lenne ahhoz, aki esetleg elvégezte:

- kell matek a képzéshez? Sok számolás van?

- pályakezdőként milyen munkalehetőségeim lesznek? Jelenleg a lakóhelyemen nem találok gazdasági diplomához tartozó álláslehetőséget :(



2021. febr. 8. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez az irány érdekel, akkor persze. Én is erre az egyetemre járok, de vezetés és szervezésre, viszont volt pár közös órám az ellátási lánc menedzsmentesekkel (meg ilyen órám is). Egyáltalán nincs sok számolás, ettől nem kell tartanod, minimális matektudást igényel. Ha logisztikai területen szeretnél elhelyezkedni, akkor jó választás.
2021. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1. Köszi, ez megnyugtató. Mi logisztika órán számoltunk dolgokat, abból indultam ki.

Köszi utolsó, ez jól jött, mert én egész más mintatervet találtam, még 2016-ból talán :D

2021. febr. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!