Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvysok, szerintetek...

Hunfalvysok, szerintetek mennyi esélyem lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

73 pontot írtam, a hozott jegyeim negyesek-otosok, 1db 3masom van, 7. toribol (nem tudom, hogy számítják-e.). ez igy elnezve nem olyan rossz, de azert ez megis egy erosebb suli kategoria, es nem tudom, hogy a szobelit el fogom-e szurni. erdeklodnek még, hogy szobelire a fogalmazasba ilyen szemelyes dolgokat kell irni (pl. szaadidomben sokat olvasok, meg ilyenek)?? valamint mennyi ido a szobeli, es van olyan dolog, amit inkabb keruljek el, mert nem nezik jo szemmel?

elore is koszi mindenkinek aki valaszol^^



2021. febr. 8. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
koszi:D
2021. febr. 8. 14:38
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló jegyeim voltak, az írásbelim 80 pontos lett. biztos nem fogod elszúrni a szóbelit. tőlem olyanokat kérdeztek, hogy milyen hobbim van akkor mondtam, hogy szeretek olvasni és kérdezték, hogy mit. szóval készülj olyan példákkal ,akár filmekkel, könyvekkel amiket szeretsz és tudsz is róluk mesélni ha kell. a szóbeli előtt (nekem legalábbis) volt ilyen rövid írásbeli rész, amiben van rövid matek, magyar meg egy "nyelvérzék" azt hiszem. utána pedig el kellett magyarázni miért ezeket válaszoltad meg ilyenek. ha van valami amit elfelejtettem ,írj rám nyugodtan!
2021. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!!
2021. febr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!