Debrecen Gimnázium?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bekerülni a Szent József Gimnázium humán tagozatára? A csokonai helyére akarom írni(nagyon nem szimpi az a suli) és nem tudom hogy mi van ott. Én 44pontot írtam írásbelin és 4,57átlagom van. Nem járok hittanra, de református vagyok. Utolsó esélyem hogy beírjak valamit. Ha még tudtok normálisabb sulikat ahol van humán tagozat vagy mint az Adyba 0 nyelvtudással megtanítanak NYEK évben angolul vagy esteleg infó-matek tagozat(nem szakma és azért kicsit erősebb sulikat keresek meg olyat ahol jó a társaság mint pl:Medgyessy) ha tudtok még ilyen sulikat kérlek osszátok meg velem nagyon sürgős!

2021. febr. 8. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kossuth, Fazekas
2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy oda felvennének-e ilyen pontokkal
2021. febr. 8. 18:13
 3/3 anonim válasza:
Nem fognak.Viszont én a Szent Joeba (Józsefbe a "civileknek")járok.Nagyon könnyű oda bekerülni,csak hittanból készülj fel majd a felvételire,azt szeretik.Angol az már más tészta.Nincs NYEK,de jó tanárok vannak,pluszba választhatsz még egy nyelvet (kinek pozitívum,kinek negatívum ez),van olasz,francia és német,Egyáltalán nem egy szopatós suli,szerintem ilyen átlaggal könnyű szerrel végig csinálnád ezt a 4 évet,online oktatásunk is jó :)
2021. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!