Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterszakos képzésekről...

Mesterszakos képzésekről elmondható hogy MINDIG van munkaerőpiaci értékük? itt már nincs „büfészak“? Vagy itt is vannak olyanok hogy WC-papír a mesterszakos diploma?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 12:15
 1/7 A kérdező kommentje:

mert asszonypajtás épp szocped mesterre jár és hááááát.... nem tudom.

már az alap sem ér semmit, kérdés a mester ehhez mit tesz hozzá.


0+0 = 0

2021. febr. 9. 12:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Szocped alapom van, egy napot sem dolgoztam benne. (Kis falu, vidéki kis város, lehetőség alig, pláne meg a fizetés...) Elmentem inkább más irányba. Eszembe sem jutna arra az alapra egy mester mert semmi értelme és szerintem nem is ad többet. Hátha azért valaki megcáfol benne.

Párod biztos elhivatott és lát benne fantáziát.

2021. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha olvasgatsz itt a gyakorin, láthatod hogy csak a mérnök, jogász, gazdasági, orvosi végzettségekre írják, hogy nem büfészak. Úgyhogy, szerintem ne számíts túl sok pozitív véleményre.
2021. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"láthatod hogy csak a mérnök, jogász, gazdasági, orvosi végzettségekre írják, hogy nem büfészak. "


Hát és nagyjából így is van.


mert nem csak az a büfészak ami sehova se kell, hanem az is ami ugyan kell , de egy röhej a fizetés (pl tanár 5 év egyetem után nettó 140-nel kezd...)

2021. febr. 9. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, így igaz sajnos. Gyakorlaton egy családsegítő szolgálatnál voltam, hát körülbelül elég is volt amit ott láttam. :( Tény és való hogy nincsenek megfizetve a szociálpedagógusok sem.
2021. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem haverom végzett azt, kb fél évet húzott le, mostanában volt az is, kb 150 ezer nettóért járt a sorra.

Most elment multihoz, mert ráfeküdt a nyelvre, aztán kapásból a duplája és nem gyomorideggel jár dolgozni.

2021. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is multihoz mentem, papír, végzettség nélkül többet kerestem mint Szocpeddel. Meg az ideg amit ott átélt az ember. Munka után kinek hiányzik hogy zaklassák.
2021. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!