Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociálpedagógia diploma ér...

Szociálpedagógia diploma ér valamit a munkaerőpiacon, ha nem akarok a szakmában dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább mínuszban számít.
2019. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Miért számít mínusznak?
2019. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Mert meglátja egy munkaadó, és egyből kukázza a CV-t.
2019. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Kukázza a CV-t, mert mínusznak számít a szociálpedagógia diploma.

Mínusznak számít a szociálpedagógia diploma, ezért kukázza a CV-t.

Ez körkörös érvelés, azt nem mondtad el, hogy miért kukázza. Nos miért ?? Miért hátrányos az ilyen diploma ?

2019. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem érveltem körkörösen. Azt mondtam, nem ér semmit ez a diploma a munkaerő-piacon, mert a munkáltatók nem szeretik. Miért nem? Azért nem, mert a szociálpedagógusok nem rendelkeznek olyan képességgel, amellyel értéket tudnának termelni egy üzleti vállalkozásban. Kivételt képeznek ez alól azok a magánintézmények, ahol sérült gyerekekkel foglalkoznak, de akkor kell rendes pedagógusi diploma is mellé, nem elég ez magában. Szerintem megválaszoltam a kérdést.
2019. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz a szakmában dolgozni, akkor inkább valami más szakra menj. Bár hol is végzed, mindenhol jelentős mennyiségű szakmai gyakorlatot kell majd teljesítened és ha nincs hozzá affinitásod, akkor nem biztos, hogy jól éreznéd magad a gyermekvédelemben, idősek otthonában, fogyatékkal élők vagy a hajléktalanok körében.
2019. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!