Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent László gimibe felveszn...

A Szent László gimibe felvesznek?(Kőbánya)

Figyelt kérdés
Elsőtől hetedikig kitűnő voltam.Nyolcadikban félévkor 3 négyesem lett. A központim 72 pontos lett.A tömegkommunikáció tagozatra szeretnék menni de nem tudom hogy felvesznek-e?Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 10. 18:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóbelire ha behívnak tudnék vinni videókat,stb.(Azt írja a honlap hogy a saját alkotásokat be lehet vinni pendrive-on.)
2021. febr. 10. 18:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon határeset szerintem. Azért legyen B terved is, Pl Vörösmarty média tagozat.
2021. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jó lenne bekerülni, az a baj hogy már nem lehet beírni több sulit.Még jelöltem 2 gimnáziumot meg 2 szakgimit.Ez van az első helyen.Köszi
2021. febr. 10. 21:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Rákerestem neked az adatokra. A bizi pontos az olyan 29pontnyi, a központidból származó pedig 50pont, ha jól számolom. Így összessen az 79pont. Eddig minden évben 80pontja megvolt az utolsónak, akit felvettek, így ez nagyon határ eset. Reménykedj abban, hogy 1-2 ponttal lejjebb esik a felvétel, hátha. Szorítunk.
2021. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. febr. 12. 12:39
 6/14 bbmarta ***** válasza:
59%
Mindenképp meg kell próbálni! Bár többen írtak idén felvételi, jó felvételit sokkal kevesebben Írtak mint tavaly.Én úgy gondolom, az erős gimikben esni fognak a ponthatárok 2-3 ponttal, de ez majd csak bő 1 hét múlva derül ki! Drukkolok!
2021. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tixtina válasza:

Sziasztok!

A lányom első helyen jelölte meg a Szent László gimit.

Sajnos a jegyei nem lettek jók.4,3 az átlaga.

Központija:magyar 41,matek 46.

Van valamennyi esélye bekerülni?

2021. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia szerintem igen mert ritka jó felvételit írt.Nekem pont fordítva lett:a jegyeim jobbak viszont rosszabb lett a felvételi.Drukkolok neki. :)
2021. febr. 13. 18:12
 9/14 tixtina válasza:

Szia!Köszi,még a listán van a Leövey,és a Vörösmarty gimi is,ha netán nem sikerülne a Lászlóba a bejutás.

Szurkolok neked is!

2021. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, mivel úgy néz ki hogy a magyar rendkívül ramatyul sikerült úgy általában (az elmúlt tíz évet sikerült alúlmúlnunk az eduline szerint, bár azért az elmúlt tíz évben nem volt korona...), szerintem bekerülhetsz. Remélem összefutunk majd, nekem 92/27 vitt pont :)
2021. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!