Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakváltáson gondolkodom....

Szakváltáson gondolkodom. Ilyenkor hogy működik egy félév ledolgozása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erősen gondolkodom azon, hogy szakot szeretnék váltani az egyetemen. (Sőt, egész kart is valószínűleg.)

Most kezdem a második félévemet (tanárin vagyok). Ha jól tudom, egy félév után lehet következmények nélkül otthagyni a szakot, második félév után már ki kell fizetni egynek az árát vagy ledolgozni annyi hónapot Magyarországon. Jól tudom, hogy ez így működik?

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi időm van ezt a ledolgozást teljesíteni? Egyből, ahogy otthagytam a szakot már csinálni is kell vagy mennyi időt adnak? Köszönöm a segítséget!



2021. febr. 12. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha folytatod a tanulmányaidat, akkor nem kell ezzel foglalkoznod.


A ledolgozást pedig 20 éven belül kell megcsinálni, egyébként.

2021. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm szépen! :)
2021. febr. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!