Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem - KVK - Villamo...

Óbudai Egyetem - KVK - Villamosmérnök Mesterszak vélemények? Levelező mennyire volt összeegyeztethető az élettel?

Figyelt kérdés

Ahogy elnéztem a ponthatárokat, viszonylag könnyű bejutni, béka alatt voltak a tavalyi és a keresztféléves ponthatárok.


Levelezőre mennék, természetesen aktív munka mellett. Valamelyikőtök csinálta levelezőn?


Sajnos a BME nappalit nem tudom megcsinálni, mert nagyon szigorú a munkarendem, nem tudnék napközben elszaladgálni.


2021. febr. 12. 20:27
 1/3 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne. Azt hallottam, hogy levelezőn nem túl szigorúak, vállalható, de nem lehet 0 jelenléttel teljesíteni (állítólag).
2021. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lehet teljesíteni jelenlét nélkül. Az oktatás sem online zajlik.


A tanárok kulcsfontosságú információt osztanak meg az órán, ami kelleni fog a vizsgán. A hallgatók pedig már nem osztják meg egymás között az információt, mert nincsenek jól kommunikáló közösségek Msc levelezőn.

Itt már mindenki felnőtt, családos, nem nagyon vannak aktív facebook csoportok, vagy levelezőlisták, és óra utáni sörözős pletykák sem a másnapi ZH-ról.


Egyszóval Msc levelezőn mindenképpen be kell járni.

2021. dec. 27. 10:39
 3/3 anonim válasza:

Ha végül oda jelentkeztél, neked hogy néz ki az órarended? Mikor jársz be az egyetemre?

Ha nem oda jelentkeztél, akkor hova mentél végül?

2021. dec. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!