Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek PTE-n a...

Mi a véleményetek PTE-n a népegészségügyi ellenőr levelező képzésről?

Figyelt kérdés

Jelenleg is ezen a szakon vagyok csak másik egyetemen.Sajnos hiába levelező munkarend havonta egyszer egy teljes hétig kötelező bejárni, ami a tananyag elsajátítása szempontjából tök jó viszont nagyon nehéz így munkát találni ezért gondolkoztam azon, hogy átjelentkeznék Pécsre. Ha valaki ezen a szakon van mesélne, hogy ott milyen a képzés, milyen időközönként kell bemenni és egyéb tapasztalatok?

Előre is köszi a válaszokat.



2021. febr. 16. 11:57
 1/1 anonim válasza:
Szia! Sajnálom, hogy csak most láttam a kérdésed :( Én Pécsen tanulom ezt a szakot levelező munkarendben, itt is úgy van, hogy havonta egy hetet Pécsen kell tölteni. Most kezdem a második évem, és eddig legalább is így volt, kivéve a járványhelyzeti időszakot, akkor online volt minden, mint mindenhol, és akkor otthon kellett a gép előtt ülni egész nap egy héten át. De vannak rendes tanárok, akiknek lehet szólni, hogy munka miatt csak belépek az órára, de nem kísérem figyelemmel. Még a vizsgák is online voltak.
2021. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!