Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet valami problémám abból...

Lehet valami problémám abból ha mindig csak kettessel megyek át (BME-gépész?

Figyelt kérdés

később munkakeresésnél..bárhol?

Rohadt sok az anyag és hiába érzem ugy hogy tanulok meg tudom a dolgokat mindig csak kettessel megyek át..


2021. febr. 16. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A szívemből szóltál. Valahogy mostanában nekem sem nagyon jönnek össze a dolgok... És kaptam egy visszautasítást egy gyakorlati helytől, szóval most eléggé a padlón vagyok, de tudom, hogy ez is csak azért volt, mert mindenki a saját emberét nyomja, szóval ha megvannak a megfeflő kapcsolataim, és nem mint outsider próbálkozom akkor ez is összejött volna, ja, és nem kértek transcriptet, meg átlagot...

Tehát szerintem max. első munkahelyre való pályázás esetén számít, de szerintem általában az ember az önéletrajzába se írja bele. hogy hányas lett a diplomája. Végülis ugyis az alapján vesznek fel, hogy mennyire kell az ember és mennyire vagy talpraesett. Az egyetemi vizsgaák nem sokat érnek. Később pedig úgyis az addigi munkatapasztalat számít.


Sok sikert, és ne keseregj, meg stresszelj emiatt! Ha az ember a big picture-t nézi, akkor szerintem tényleg rájössz, hogy valóban mennyire nevetséges is ez a rendszer.

2021. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia :) Az Udemy kurzusok nekem segítettek pl. matek szigorlatnál (nekem így ötös lett), amiket azt hiszem az évfolyamcsoportokban osztanak meg. Nagyon jól össze van foglalva a lényeg, mintafeladatokkal, ajánlom, hátha jobb lesz a jegyed. ^^
2021. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!