Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-HHK mennyire zsúfoltak a...

NKE-HHK mennyire zsúfoltak a napok illetve szigorúak az oktatáson kívüli szabadidős foglalkozásokat tekintve?

Figyelt kérdés

Van-e lehetőség valamilyen küzdősportot űzni mint szabadidős tevékenység az egyetem mellett?


Gondolok itt box vagy muay thai ra ami látványosabb sérülésekkel is járhat ami esetleg akadályozza az ottani oktatást.


Illetve ha igen ez korlátolt mint hobby vagy teljesítménytöl függően akár különböző versenyek részvételére is kapnak a diákok lehetőséget?


Nem feltétlen gondolok itt arra hogy ezt mind az egyetem teremtse meg nekem természetesen hanem valami helyi Pesti klub ha lehetőséget biztosít versenyzésre ez amíg hétvégére esik addig nincs szólása az egyetemnek hogy én résztvehetek-e vagy sem?



2021. febr. 18. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!