Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a mèdia szóbeli a...

Milyen a mèdia szóbeli a Budapesti Szèchenyi István gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Miket kèrdeznek? Megnèztem e filmeket, amiket az oldalon írták, de milyen kèrdèseket tehetnek fel a filmekkel kapcsolatban?

2021. febr. 28. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
* a filemeket
2021. febr. 28. 23:02
 2/4 anonim válasza:
Szia, én is a média szakra jelentkeztem és nekem is most lesz majd a szóbelim. A filmekkel kapcsolatban pedig csak annyit tudok hogy a karakterekről fognak kérdezni pl: karakter bemutatása, karakter fejlődése stb. Valamint gondolom a film tartalmáról is kérdezni fognak.
2021. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Èn ma szóbeliztem

Először azt mondták, beszèljek magamról pár mondatban , aztán kicsit kitèrtek arra, hogy mit várok el majd a mèdiától, utána megkèrdeztèk melyik filmet kedveltem a legjobban, melyiket a legkevèsbè, ès hogy mièrt. Aztán huznom kellett egy lapot, amin volt 2 filmekből kivágott jelenet Azokkal kapcsolatban kèrdeztek, ki látható a kèpen, meg ilyesmi kèrdèsek voltak. (pl. Èn a brazilokbók kivágott jelenetek húztam, az egyiken rajta voltak a rendőrök, ès a brazilok focicsapat, ahogy èppen vitatkoznak, ès megkèrdeztèk hogy mièrt volt ez a konfliktus közöttük stb.)

2021. márc. 1. 17:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam neked írtam #2, meg azoknak akik mèg menni fognak szóbelizni hátha segítettem vele valamit
2021. márc. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!