Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szóbeli a Kőbányai...

Milyen a szóbeli a Kőbányai Szent László Gimnáziumban? (A többi lent)

Figyelt kérdés

A biológia-kémia tagozat érdekelne. A tételeket már kidolgoztam. Az érdekelne, hogy pontosan hogyan is zajlik ez az egész.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. febr. 26. 19:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Írtam privátot😁
2021. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nekem is írhatsz, szerdán megyek szóbelizni
2021. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bbmarta ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, pénteken megyünk szóbelizni!
2021. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén engem is érdekel, én is pénteken megyek szóbelire.
2021. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ahogy látom senki sincs, aki választ adna a kérdésemre... 😅

Én szerdán megyek szóbelizni, utána szívesen leírom a tapasztalataimat. 😊

2021. márc. 1. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Az fasza. Köszönjük majd szépen!
2021. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam a Lászlóban, és akkor el is mondom, hogy mi volt.

A diákok nagyon rendesek voltak, attak pár tanácsot a szóbelire, mikor várakoztam. Nagyjából 5 perces késés volt, de nem nagyon néztem az időt. Húzni kellett, egy állatot, egy növényt, egy szervet/szervrendszert, 2 elemet, egy feladatot (Lehet tömegszázalék, mol, stb.), és egy tételt. Hagytak időt kidolgozni a tételeket, nagyon rendesek voltak. Ha nem tudtam valamit, akkor rávezettek. Összességében egy nagyon pozitív élmény volt.

2021. márc. 3. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Te milyen feladatot kaptál az elemeknél?
2021. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam és sokkal rosszabbra számítottam, tényleg rávezetnek a megoldásra ha valamit nem tudsz. Én a kémia laborban voltam szóbelizni, a tanárok és a diákok is nagyon rendesek voltak mondjuk én jól kezdtem mert a bejáratnál elmondták hogy ugye 3. emelet és balra kell menni erre én először elmentem jobbra aztán csodálkoztam hogy nincs ott semmi. Kémiából a káliumot és a klórt húztam amin meglepődtem mert kálium nem volt a tételek között de végül csak olyan kérdéseket kaptam amit ki tudtam olvasni a periódusos rendszerből. A számolás is könnyebb volt mint amire számítottam. Bioszból pedig sok helyen olvastam hogy képet kell húzni az állatról/növényről de a kép mellett oda van írva a faj neve és egy rövid leírás is van róla. Én tényleg azt hittem hogy részletesebben bele fognak kérdezni a dolgokba de nálam csak 1-2 egyszerűbb kérdést tettek fel aztán lehet csak szerencsém volt és könnyű tételeket húztam.
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Tkdani00!

1. kérdés: A nitrogént, és az oxigént húztam.

2. kérdés (nem volt ott, de magától értetődő): Tanuld meg megköszönni, ha segítenek neked!

2021. márc. 3. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!