Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom az egyetemen...

Hogyan tudom az egyetemen megszakítani a hallgatói jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Az első két félévemben megszerzett krediteket meg szeretném tartani, hogy be tudjam számíttatni jövőre. A TO-ra kell bemenni vagy lehet online is intézni?

#egyetem #kiiratkozás #kreditbeszamitas
2021. márc. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy megszakítani pontosan?
2021. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Passziváltatni szeretnél?
2021. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mit akarsz, de írj e-mailt a tanulmányi osztálynak. Telefonhívás most nem biztos, hogy célba ér, mert most nem biztos, hogy mindig bent vannak , amikor máskor szoktak.
2021. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A címkék között a kiiratkozás van, ezért gondolom, a megszakítás alatt ezt érted. Általános esetben egy jogviszony megszüntetését kérvényező papírt kell kinyomtatni, kitölteni, és a TO-n leadni. Viszont én is azt mondom, hogy inkább írj nekik, hogy ez most hogyan zajlik. A kreditjeid megmaradnak, én hallottam olyanról, aki így csinálta, csak őt kirúgták, és ugyanarra a szakra felvételizett, és elfogadták a teljesített tárgyait.
2021. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!