Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGSZC Hunfalvy János Két...

BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Japán-angol tagozatra jelentkeztem.

Nehéz volt bejutni? A tanár milyen?

Akit felvettek annak szóbelin adtak esetleg valami apró jelet, hogy szimpatikus vagy nekik?

Ha nem a japán-angol tagozatra jársz akkor is írj véleményt kérlek!


2021. márc. 4. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, én is a japánra jelentkeztem idén:D

ma ugye kikerült az ideiglenes sorrend, ami szerint pont nem vettek fel(rip), de még esélyes hogy néhányan máshova mennek és akkor bent leszek.


nekem 11kor volt szóbelim, magyarul. láttam a tanárokon, hogy már eléggé fáradtak voltak, de tényleg érdeklődtek, hogy miért szeretnék ide jönni, miért pont a japán nyelv stb stb. különösebb jelet nem adtak, sőt, mikor kijöttem, azt hittem hogy nem voltam nekik szimpatikus, hiszen kissé elveszett voltam(értsd: össze vissza lézengtem és nem értettem hogy mikor mit kéne csinálnom), de végül jó lett a szóbelim szóval örülök:D

a tavalyi statisztika alapján 150-155 ponttal még bejuthatsz, de ez nyilván nem stabil, főleg hogy most 5000rel több gyerek van ebben az évfolyamban.

magáról a suliról csak jókat hallottam, mindenki mondja, hogy jók az osztályközösségek, jó a nyelvtanítás, és a tanárok sem kivételeznek. a japán tanár úgy tudom hogy férfi, és hogy jól tanít, szóval gimi végére egy középfokú nyelvvizsgát (simán) le tudsz tenni.


veled mizu? felvettek?:D

2021. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Nekem a lányom volt felvételizni, japán szakon és angolon. Japánon 30. a listán, mi is reménykedünk, Te hányadik vagy, ha nem titok? Vele 8s kedvesek voltak angol neki szuper40/39 pontja lett, de első lenne a japán. Tavaly az 53.-at még felvették/138 ponttal. Izgulunk ;)
2021. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 37. vagyok a rangsorban, pedig a sulit csak 5. helyre jelöltem a listámon (még gondolkozok, hogy majd módosításkor be rakjam-e első helyre mert örülnék ha oda jutnék be). Velem is kedvesek voltak és én voltam a bizottságnak aznap az első diák. A magyar szóbelin nem tudom hány pontot lehetett elérni de nekem 48 pont lett. Nekem 155,5 pontom lett összesen. Így még bőven benne vagyok a felvehető listában. Most így kicsit ideges vagyok, hogy végül mi lesz. De ha nem úgy alakul azt se bánom, mert akkor elmegyek külön nyelviskolába.
2021. márc. 6. 12:25
 4/6 anonim válasza:
Hát rosszul nem járnál a sulival az tuti... 50 pontot lehetett szerezni, gondolom. Mert angolon is annyi volt. 40 a szóbeli és 10 a füzet és bemutatkozó fogalmazás. Mi itt, ha jól számoltam 44 pontot szereztünk. Nekünk első helyen van a suli. Sok sikert, lényeg, hogy ott tanulj ami tetszik és jól érezd magad a suliban, mert az eredmények akkor jönnek igazán. Köszi a választ.
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem fel fognak venni^^

a 37. elég jó hely

2021. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Arra tud vki válaszolni hogy a 0003 as német tagozaton kezdő szintről indul-e a képzés?
2022. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!