Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor küldenek értesítést...

Mikor küldenek értesítést arról hogy hány pontot kaptam a szóbelin?

Figyelt kérdés
Középiskolai szóbeliről van szó, ma voltam és nem tudom hogy mikor tudom meg a pontokat? Vagy azt csak a rangsorból tudom meg?

#gimnázium #Középiskolaiszóbeli
2021. márc. 4. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hello, én nem tudom, nekünk rengeteg évvel ezelőtt már április elején kiderült anno, hogy kit hova vettek fel.
2021. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

sziaa

hát én voltam most kedden (03.02.) és ma már ki is derült de szerintem suli függő

de az ilyen hivatalos szabályok szerint márc. 16.-ig minden sulinak meg kell adnia a pontokat

remélem tudtam segíteni (:

2021. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bbmarta ***** válasza:
100%
Március 22-én írják ki a sulik az ideiglenes listát! Tolódott 1 hetet a vírus miatt! Ez már hivatalos!
2021. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kitolták márc. 22-re a nyilvánosságra hozatal határidejét. Több iskola már hamarabb is kirakja az ideiglenes rangsorát. Sőt van olyan suli is, aki már kirakta. Az iskola honlapját nézegesd! Szerintem csak néhány iskola küld az ideiglenes rangsorról értesítést. A legtöbb csak felrakja a honlapra.
2021. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 12. 09:09
 6/8 bbmarta ***** válasza:
6 osztályos gimik közül többen is kirakják már jövő kedden (16-án) ígéretük szerint!
2021. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 4 osztályosok közül is sokan márc. 16.ára ígérték
2021. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
12-én kiírták már
2021. márc. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!