Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Küldenek bármilyen értesítést...

Küldenek bármilyen értesítést az érettségiről? Körülbelül mikor?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem egy szintemelő érettségi vizsgára (úgy, hogy már nincsen tanulói jogviszonyom, tehát "utólag" szeretnék még egy érettségit letenni), viszont még nem kaptam róla értesítést, hogy hová kellene mennem...Az időpontot tudom, de azt is csak azért, mert nem rég érettségiztem és még emlékszem rá...
2018. ápr. 15. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mar kapnod kellett volna,en is jogviszony nelkul erettsegizem iden,es kb 1 hete jott meg nekem.Erdeklodj az oktatasi hivatalnal:)
2018. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön kaptam meg a levelet. Az jó, hogy tudod az időpontot, de a levélben van a helyszín, na meg ugye ezt a papírt kötelező bemutatni a tanárnak, ahova mész.


Amúgy én 20-a előtt nem is vártam, mert mikor még gimis voltam aznap kaptuk meg. :D

2018. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, azért várom, hogy mikor jön már meg végre...Arra már nem emlékszem, hogy mi mikor kaptuk meg a suliban, de semmit sem siettek el, szóval gondoltam, hogy ezt sem fogják :)
2018. ápr. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!