Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptemberben...

Szerintetek szeptemberben visszaáll a jelenléti oktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Idén fogok felvételizni, és nagyon szeretném, ha nem itthonról kéne tanulni. Tudom elég távol van még az ősz, de ti mit gondoltok?
2021. márc. 4. 21:12
 1/7 GTA Laci ***** válasza:
4%
Nyilván. Addigra már mindenkinek elérhető lesz a vakcina.
2021. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűnek tartom, hogy igen, mert arra úgy néz ki, hogy aki szeretne, fog kapni oltást, aki elutasítja, meg nagyon nem érdemli meg, hogy más maradjon otthon miatta.
2021. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem már soha nem áll vissza olyanra, mint volt, mert a COVID rákényszerítette a tanárokat arra, hogy invesztáljanak be eszközökbe (laptop, tablet, toll stb.), és tanuljanak meg online platformokon dolgozni. Én például tutti nem fogom átszelni a fél várost azért, hogy órát tartsak, amikor otthonról kényelmesen megtartom.
2021. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem lesz már teljesen jelenléti, de valószínűleg kinyitnak az egyetemek ősszel.
2021. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kinyitnak, aztán amikor "jön a hullám" akkor bezárnak, nálunk így volt, szeptember-októberben jelenléti volt azóta pesig otthon döglik mindenki
2021. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
20 évek eleje ezzel fog eltelnie néz meg más járványok lefolyású idejét.
2021. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát szomorúan olvasom, de remélem egyszer eljutunk oda, hogy végre vége lesz ennek az egésznek.

2021. márc. 6. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!