Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom meg hogy hány...

Honnan tudom meg hogy hány pontos lett a szóbelim? Nem látom hogy bármelyik gimi honlapján szerepelnének a szóbeli pontszámok.

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 15:10
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom hol szóbeliztél, de pl a miskolci gimik többségében már fel lettek téve. És ha jól tudom ápr 8-ig minden giminek fel kell. A honlapokon lesz.
2021. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, Budapesten szóbeliztem.
2021. márc. 5. 16:54
 3/8 bbmarta ***** válasza:
100%
Ez teljesen gimnáziumtól függ! A fiam 5 budapesti gimnáziumban szóbelizik idén, 3 már megvolt, de csak a József Attila Gimnázium rakta ki a saját felvételi portálján ezek közül a szóbelin elért pontokat. Még úgy tudom az Újbudai Széchenyi Gimnázium is kirakta, de úgy, hogy a saját OM-azonosítóval be kell lépni. Egyébként meg a legtöbb gimi nem rakja ki, hiszen 2 hét múlva az ideiglenes listából úgyis kiderül.
2021. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb gimiben csak az ideiglenes rangsorból tudod meg hogy hány pontod lett, szerintem ritka az hogy külön kiírják. Az ideiglenes listáknak pedig március 16-ig ki kell kerülnie mindenhol mivel 16 és 17-én lehet módosítani a sorrenden szóval legkésőbb 10 nap múlva megtudod.
2021. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bbmarta ***** válasza:
84%
Ez már változott a járvány miatt! 22-én teszik fel az ideiglenes rangsort és 22-23-án lehet sorrendet módosítani!
2021. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Megkérdezhetném hogy hol olvastad azt hogy 22-én rakják ki az ideiglenes rangsort?

2021. márc. 8. 12:28
 7/8 bbmarta ***** válasza:
59%

Kormányrendelet. Hétvégén jelent meg a Közlönyben. Elvileg kitehetik hamarabb a sulik, ha nem tartanak pótfelvételit vagy korábban lezajlik náluk. A március 22. a legkésőbbi dátum, amikor ki kell tenniük!


A középiskolai felvételivel kapcsolatban a kiadott rendelet alapján a tudnivalók:


Aki nem tud a szóbelin részt venni megbetegedés/karantén miatt, a távolmaradás okának megjelölésével szülőn/törvényes képviselőn keresztül kérvényezheti 2021. március 12-ig a pótnapon történő részvételt

A pótnapokat legkésőbb március 19-ig tűzhetik ki

A középiskoláknak 2021. március 22-ig kell nyilvánosságra hozni ideiglenes felvételi jegyzékeiket

A tanulói adatlapok módosítására 2021. március 23-án és 24-én lesz lehetőség

2021. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2021. márc. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!