Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanuljak érettségire?

Hogyan tanuljak érettségire?

Figyelt kérdés
Úgy értem szinte bármit kérdezhetnek, nem tudok hogy kéne. Eddig is tanultam ezt-azt, de szétszórtan és nem tudom hogy lássak neki hatékonyan.
2021. márc. 7. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

nézz fel az oktatas.hu-ra, ott fel vannak sorolva tantárgyanként írásbeliből is a témakörök. Nézd át és amit tudsz valamennyire ezt hagyd,és azzal kezdd el a tanulást ami nem igazán megyeget. Régi tankönyveidet,füzeteidet szedd elő, jelölgesd be a fontos részeket. Neten keress rá különböző oldalakon (youtube, zanza,mateking,stb) az adott témakörre mindig.

Lehet töltögetni előző évi feladatsorokat is,de azokhoz valamennyi háttértudás szükséges már.

2021. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Zanza tv, a legfontosabb, lenyegi dolgok magolasa. En igy keszultem fel. Nem buszkelkedem vele, csak megnyugvaskent kozlom; egesz 4 ev alatt nem tanultam semmit. Erettsegire az utolso 2 hetben kezdtem el tanulni de sikerult minden. Az irasbelin tedd oda magad. ne hagyj egyetlen feladatot sem uresen! Mindenhova irj valamit, hatha adnak plusz pontot. Ki tudja, pont azon a fel ponton mulna... Szobelinel (ha lesz) maximalis hatarozottsaggal beszelj, mondj el mindent ami a temaval kapcsolatban az eszedbe jut. Illetve nyugtasson az, hogy ha beegsz akkor tobbet ugy sem latod a tanarokat😂. Sok sikert, menni fog!
2021. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!