Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz még idén iskola?

Lesz még idén iskola?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2021. márc. 8. 01:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
36%

Lófütty lesz itt, nem nyitás. Most olvastam, hogy március végére napi(!) 500 halottat várnak.

Ha megnézitek, nov. 11-én voltak szigorítások, akkor dec. 8-ig emelkedett az új fertőzöttek száma, utána kezdett el csökkenni. Ez élből három hét, és ha most is így lesz (más variánsok dologznak most, kevesebb az eü. dolgozó, viszont közben oltunk is), akkor is három hét múlva még nem lehet nyitni, meg kell várni, amíg vállalható mértékűre csökken a napi fertőzések száma.

2021. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%
Hol olvastad?
2021. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
69%
2021. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
23%
Akkor fognak 500-an meghalni ha a döntéshozóink úgy akarják.
2021. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
34%

[link] 40,276COVID-19 deaths

based on Current projection scenario by July 1, 2021

2021. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem van kis esély rá, de nem április 7-én fog eljönni az a nap. Hacsak addig be nem oltanak mindenkit, aki regisztrált eddig.

Az az oldal, amit az előttem hozzászóló megosztott, na ők eddig mindig eltalálták nagy valószínűséggel a helyzetet. Szóval nem hinném, hogy nyitnak az óvodák és az iskolák húsvét után. De ne nekem legyen igazam, s javuljon a szitu...

2021. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
64%

Ma mondta az a Szlávik, hogy 2-2,5 millió embert kell beoltani ahhoz, hogy csendüljön a járvány.



Itt az lett elhibázva, hogy nem akkor vezették be ezeket az intézkedéseket amikor már majdnem teljesen leszorítottuk, hanem engedtük stagnálni illetve beengedtük az embereket mindenhonnan és persze, hogy most meg már nem elég annyi a nyitáshoz, hogy megkezdődhetett a tömeges oltás.


Itt nyárig semmi nem lesz mivel a kórházak már most dugig vannak és a következő 1 hónapban növekedés várható (Húsvétig), utána talán elkezd stagnálni, az egy kemény két hét (április közepe) és utána kezd csökkenni lefelé de mire lecseng annyira, hogy bármihez nyúlni lehessen pont ott leszünk, hogy május (felhatalmazási jog vége)


Aztán enyhítünk fokozatosan júniusig. Júniusban pedig lehet menni megint jachtozni.


Ki van ez tervezve.

2021. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
57%
Jó kérdés.De csak néhány nappal előre tudunk intézkedésekre számítani.
2021. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem aki végzős annak novemberben volt a finish, ők már csak érettségi miatt teszik be oda a lábukat legközelebb."

Ha nem is minden nap, azért szinte folyamatosan bejárnak most is: kiscsoportos foglalkozásokra, dolgozatírásra, felelésre, stb.

2021. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
88%
#19-es nálunk hétfőtől azokat a foglalkozásokat sem lehet megtartani. Szintén végzős vagyok és sajnálom hogy így elúszott ez az utolsó másfél évünk a gimiből, de sajnos ez van, inkább minthogy a szeretteim meghaljanak. Reméljük hogy ősszel az egyetemeken több szerencsénk lesz :)
2021. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!