Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz még idén iskola?

Lesz még idén iskola?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2021. márc. 8. 01:11
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
85%

Tegyük fel, hogy április 19-én visszamehetnek a középiskolások, köztük az érettségizők is. Az iskolák nyitása után két héttel érettségi.

Ha valamelyik érettségiző osztály karanténba kerül ebben a két hétben, akkor ugrik az egész érettségi? Vizsgázhatnak ősszel?

2021. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
76%

#31 Így van. Sajnos...


Szerintem akinek van esze az nem megy be arra a kis időre.

November óta folyamatosan otthon vannak, az immunrendszerük nincs kellően megedzve, merész húzás lenne beülni az iskola padba egy végzőstől.

2021. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondta Cecília, hogy már az első adag is megvéd a súlyos megbetegedéstől. Hát köszönöm szépen... Nem súlyosan se akarok megbetegedni.

De ha csak nem súlyosan betegszem meg, akkor is: úgy semmilyen órákat se fognak tőlem kapni a diákjaim, mert otthon maradok, hogy kúráljam magamat, meg hogy ne terjesszem a vírust - és betegen nyilván nem fogok távtanítani. Közben a diákjaim az iskolában fognak ücsörögni, és lyukasórák keretében fogják fertőzni egymást összevissza. Annak mi értelme van? Ha viszont itthon maradhatnék továbbra is, akkor - egészségesen - tudnám őket továbbra is távoktatni, és közben ők se betegednének le pont az érettségire. Szerintem többet érne minden szempontból.

Mellesleg meg az érettségin megint csak 10 vizsgázó lesz egy tanteremben, mert úgy biztonságos, de előtte hetekig 30-40?...

2021. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, hogy lebben a tanévben már nem kell visszamenni. A kormányfő hallgathatna azokra, akik óvatosságra intenek a sulikkal kapcsolatban.
2021. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
81%

#34-es

Egyetértek veled, én is így gondolom. Szerintem akkor kéne enyhíteni, amikor a napi fertőzöttek száma újból 100 alá csökken. Addig pedig szerintem nagyon szigorú kijárási korlátozás kellene, kb 2-3 hétig, így könnyen megakadályozható lenne a vírus 1 hónapon belül.

Habár ezt még tavaly márciusban kellett volna...

2021. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
0%
#35 Azt várhatod, mert ez olyan mint az influenza, mindig lesz valaki aki beteg. Ezért nem kéne lezárni az országot tönkrevágva ezzel 20 évre
2021. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
0%

Már nem tipp: lesz. Idióta döntés:(((

Szánalmas, nem felelősségteli.

Szégyelljék magukat.

2021. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
76%
Én tegnap még azt hallottam a tv-ben hogy április 19-én kinyit H A T nak. Tehát még nem biztos.
2021. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
39%

Egyfolytában azt mondják csak, hogy jelenleg az a terv, hogy. De hogy ez a terv addig még fog-e változni, azt ők se tudják, nem jósok.

Viszont azt mindentől függetlenül kimondhatnák, hogy bárhogy alakul is a helyzet, szóbeli érettségik nem lesznek. Ennyivel is kisebb lenne a bizonytalanság.

2021. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
65%
Na. Most is ez a kérdés áll fent... Szerintetek mi lesz? Én remélem, hogy nem nyitnak. Imádkozzatok!
2021. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!