Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most voltam a Nemes Nagy...

Most voltam a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnáziumban osztályfőnöki elbeszélgetésen, de nem voltam túlzottan formában. Nagyon szeretnék oda bekerülni. Lehet így is esélyem?( Nem mondtam hülyeségeket, vagy ilyesmi, csak nem voltam a topon)

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 17:16
 1/4 anonim válasza:
Sziaa! Engem is behivtak, bar en online megyek beszelgetesre 16-an, mert nem tudok beutazni. Szerintem nem baj, ha nem voltal legjobb formadban, tuti van eselyed, sot meg az aprilisi eredmenyek is valtoznak majd, mert akiket felvesznek, azoknal sem biztos, hogy nekik ez az elsoszamu suli amit bejeloltek, szoval tuti van eselyeed. Szurkolok! Amugy legyszi le tudnad irni hogy miket kerdeztek, mirol volt szo?
2021. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszi :-) leginkább olyasmiről, hogy milyen a mostani sulid, milyen egy jó közösség szerinted, és tőlem olyat is kérdeztek, hogy mi idegesít nagyon, és mi tesz boldoggá, bár lehet, hogy nálad ezt nem fogják, nem tudom. de nagyon kedvesek voltak! Hajrá! :-)
2021. márc. 12. 15:15
 3/4 anonim válasza:
koszi, hogy valaszoltaal, sok sikert, remelem bejutsz!❤️Am ha sikerul, majd ird le ide valaszba, es ha nekem is sikerul majd keressuk meg egymast, joo?
2021. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké:-)
2021. márc. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!