Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meghosszabítják az iskola zárat?

Meghosszabítják az iskola zárat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Egyéb
63 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mindjárt megkérdezem az Ouija táblámat, hátha megmondja.
2021. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
XDD
2021. márc. 11. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
A kozepsulit biztos
2021. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
xd😷
2021. márc. 12. 10:13
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
A jósok az Ezotériában vannak, mindjárt jelzem, hogy a kérdést tegyék át oda.
2021. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
92%

Hát van egy olya sejtésem, hogy ebben a tanévben már nem megyünk vissza a suliba.. :/ bár ezt már egy jó ideje tudom. Tudtam hogy ez lesz, amint bezártak a sulik novemberben. És még jósnak sem kellett lennem hozzá! :D

Ráadásul idén érettségizem.. amin valljuk be, nem sokat segít az online oktatás.

Fantasztikus, hogy a tavalyi érettségizőknek 2 hónap online oktatás miatt eltörölték a szóbelit. Mi már kb egy éve vagyunk online és semmi könnyitést nem kapunk..

2021. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Legfeljebb az általános iskolákat nyitják még ki idén, a középiskolákat max májusban valamikor, de annak már sok értelme nem lenne, főleg, hogy az új mutánst már alig lehet lassítani maszkhordással és ezért az iskolák most már könnyen gócpontok lehetnek, de a gazdaságot nagyban NEM roncsolják ha nincsenek nyitva (a középiskolák). A 3. Hullám gócpontja az általános iskolák voltak.
2021. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, ki, hogy van vele de amikor bezárták novemberben az iskolákat akkor kiröhögtük azokat akik azt állították, hogy a tavaszi szünetig nem megyünk vissza.


Aztán mégis nekik volt igazuk, úgyhogy elnézést kérek mindenkitől aki már előre tudta én meg lehülyéztem....

2021. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szerintem nem fognak mert majdnem 10 ezer fertőzött van és majdnem 200 elhunyt / nap korházban áporltak száma majdnem 10ezer majdnem 1000 a lélegeztető gépen lévők száma
2021. márc. 13. 19:27
 10/17 A kérdező kommentje:

[link] Szlávik: még az sem látható, mikor tetőzhet a harmadik hullám

Rendkívül nehezen becsülhető, hogy mikor tetőzik a koronavírus-járvány harmadik hulláma, és mikor kezdenek csökkenni az esetszámok − nyilatkozta a Dél-pesti Centrumkórház infektológus főorvosa szombaton a közmédiának. Szlávik János elmondta: a harmadik hullámban jóval nagyobb ütemben emelkedik a fertőzöttek száma, mint az első és a második hullám idején. A főorvos szerint ez előrevetíti, hogy a harmadik hullám súlyosabb lesz, mint az előzők voltak. Magyarországon is a koronavírus brit mutációja a domináns, ami sokkal fertőzőbb, a !!!!fiatalokat is megbetegíti!!!!!, súlyosabb klinikai tüneteket okozhat, és többen halhatnak bele a fertőzésbe. Ez azt jelenti, hogy súlyosabb járványról van szó, és ez a számokon is látszik − mondta Szlávik János, aki ismertette, hogy egyre gyakoribb, hogy olyan fiatalok kerülnek kórházba, akiknek nincsen alapbetegségük, ezért most még nagyobb a hangsúly a védekezésen, a járványügyi szabályok betartásán.

2021. márc. 13. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!