Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A KRE-n milyen a szociálpedagó...

A KRE-n milyen a szociálpedagógia oktatás, mennyi szokott lenni a ponthatár? És milyen szinten van a Pázmányhoz/ eltéhez képest?

Figyelt kérdés

Szívesen fogadok KRE-es hallgató, vagy oda készülő észrevételét.

De megszólalhat más is, elvégzett is, vagy aki más szakon, egyetemen tanul és van érdemi hozzászólása.


Köszönöm.



2021. márc. 12. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te hülyeségnek látsz egy humánus, porig nem alázó képzést, szubjektív vélemény, és attól, mert te ezt annak találod, még így van, ahol legalábbis én végeztem, ez így történt, nem csak így hirdeti magát, de mint tapasztaltam, van, ahol tényleg ilyen oktatás folyik családias légkörben. 10-en végeztünk, nem is tudom, hogy lehetett volna másképp, ha nem így. A fogalmakat viszont illene tisztába tenned, mielőtt ítélkezel, és a képzés családias jellegéről szóló kérdés alatt szakokat és végzettségeket minősítesz. A szoc.gondozó és ápoló teljesen más mint a szociális munkás vagy a szociálpedagógus. A komolyságukat és egyben hasznosságukat egy társadalomban kétségbe vonni azt gondolom, hogy nem lehet és elképesztő szomorú dolog, hogy ez ma még megtörténhet, ugyanis egy jól működő rendszerben ugyanolyan szükség van rájuk mint a tanárokra, nővérekre, bolti eladókra vagy orvosokra. Örülök, hogy nem szorultál még a szociális háló nyújtotta segítségekre, kívánom, hogy így is maradjon. :)
2021. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!