Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pesterzsébeti Technikumba...

A Pesterzsébeti Technikumba jelentkeztem (Volt Varga) és a Logisztika szakra 290 gyerek jelentkezett. 157. vagyok és 3-4-es tanuló vagyok (elsőnek van beírva) és nagyon jól sikerült a szóbeli. Szerintetek van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Majd jussak eszedbe, ha megy a papír, hogy nem vettek fel a Vargába!Vgay mostmár Pesterzsébeti Technikum. kérdeztél én valaszoltam.
2021. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ok. Megfogadom tanácsát Tanár úr/nő!
2021. márc. 12. 20:37
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Hát nézd kubikus mindig kell, majd mész és építed Lőrinc szállodáit.
2021. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nagyon érdekel ez a suli mert már fel vagyok véve más suliba és ugyan úgy Logisztikai technikus+Turizmus :) Szóval le lehet állni a hülyeséggel és abból hogy magatokból indultok ki :D
2021. márc. 13. 14:55
 15/21 anonim ***** válasza:
5%
Jól van, akkor előkapod a lompit és élvezel magadnak. Pont szombaton derül ki, hogy felvettek téged valahova, na hagyjuk már. Amúgy meg nagyotmondással semmit nem lehet elérni. Téged ugyan fel nem vettek sehová kis haver, vagy ha mégis, az az iskolát minősíti.
2021. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az ideiglenes rangsorba benne vagyok a 32.-ben a felvehető osztálylétszámba te agyhalott kutya xDD és még te mondod hogy tanár vagy, ááá nagyon gáz vagy bro. Te max egy minimálbérért kereső klíma karbantartó vagy. Tényleg ásd el magadat amilyen gyorsan csak tudod.
2021. márc. 14. 12:16
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Én nem a tanár vagyok, aki hozzászólt, de külön gratulálok hozzá. Egy klíma karbantartó és szerelő nem éppen minimálbért keres! De te ezt biztos jobban tudod az ostoba 14 éves fejeddel. Szerintem inkább fogd be a szádat, és örülj, ha valahol majd megtűrik az ostoba viselkedésed és éppen nem vernek el miatta
2021. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha az illető tényleg tanár, akkor személye szégyen az oktatási rendszerre nézve. Nyilván valóan pszichés bajai vannak.
2021. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hali! most meikekbe vettek fel és meiket választottad?
2021. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19! Ly!

Kérdező a tanár vagyok, na nem vettek fel mi? Elokaptad a lompit duhodbe? Kistöki...

2021. ápr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!