Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az újpesti Babitsban az...

Az újpesti Babitsban az ideiglenes lista hányadik helyéről szokás még bekerülni nyolcosztályos képzésre?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy 30 fős osztályba kb. hányadik helyről szokás még utolsóként becsusszanni? Például lehetséges, hogy valaki bejut az ideiglenes lista 100. helyéről a 30 fős osztályba, vagy ennyien nem szoktak máshova menni az 1-99. helyről?

2021. márc. 14. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Itt van egy statisztika a felvételi eljárásról:

[link]

2021. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Babitsba járok és amikor én felvételiztem(3 éve talán) akkor az utólsó aki bejutott az a 60 vagy 70 valahányadik helyen volt, vagyis a 100. helyről nem túl esélyes a bekerülés szerintem:/

Remélem tudtam segíteni:)

2021. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen köszi, közben utánanéztem! Szerencsére a német tagozaton több esélyem van. :)
2021. márc. 17. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az angolról sajnos 2 ponttal lecsúsztam, a németre felvettek volna kb. a 10. helyen, de felvettek egy másik gimibe is amely előrébb volt a rangsorban, így végül nem a Babitsba megyek.
2021. ápr. 30. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!