Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit tanultatok emelt...

Mennyit tanultatok emelt angolra és hányas lett (%)?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon szét vagyok csúszva, és az egyetlen amit tettem hogy angolul nézem a Netflix sorozatokat/filmeket...
2021. márc. 14. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Én összel érettségiztem, szinte semmit nem tanultam rá, mivel tavaly májusban akartam volna, de ott nem engedtek előrehozottazni, ezért őszre csúszott. Viszont leosztályozóztam, ezért szeptembertől már rég nem járhattam be az órákra. Szokásosan csak angolul néztem a dolgokat. Utálok angolul beszélni, így a szóbelik miatt kicsit aggódtam, de májusban az osztályozón tudtam koncentrálni, így ezért kifejezetten nem tanultam rá, hogy ne stresszeljem elő magam. Ez nem mindenkinek jön be, nekem azért jött be mert ismerem magam és tudom, hogy ha pörögtem volna rajta sza lett volna. Az írásbelim 92, a szóbelim 100%os lett, együtt 94% lett az középszintű érettségim. Ilyenkor jöhet a szidalmazás, hogy miért nem emelteztem: alig vártam hogy megszabaduljak az angoltól, mert utálom.
2021. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 1 éve megvolt a felsőfokú nyelvvizsgám angolból, mire emelteztem, szóval semmit nem tanultam a kötelező heti 1 angol fakton kívül, ahol csak érettségi feladatokat oldottunk meg.

Szóval itt a kérdés az, hogy te milyen szinten vagy angolból.

2021. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj az lemaradt, hogy 94% lett összvissz.
2021. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is 94% lett, milyen érdekes. Nem tanultam külön semmit, mindenhová azt írtam, ami jól hangzik.
2021. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!