Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Fazekas vagy az...

Budapesti Fazekas vagy az Eötvös József Gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? (Különböző szempontok szerint: osztály, tanárok, programok stb.)

2021. márc. 17. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Eötvös
2021. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Az Eötvös tele van sznobokkal. Hacsak nem minden ruhád márkás(gucci,balenciaga, off white stb.) akkor hamar kitagadnak.. Nagyon nagy a klikkesedés. Az tanárok panaszkodnak a diákokra. Ezeket tapasztalatból tudom
2021. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
2. Te oda jársz? Nekem van egy ismerősöm, aki Eötvösös volt matek tagozaton (most már egyetemista). Ő csak jókat mondott nekem a suliról, és nagyon dicsérte,főleg a közösséget (persze az oktatást is), és azt mondta nagyon szeretett oda járni. Én még nem hallottam semmi ilyet, hogy sznobok járnának oda🤷🏽‍♀️.
2021. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
#2 igen. Oda jártam de már féléve átmentem másik suliba mert nem bírtam ott tovább. A természettudományos tagozatra jártam
2021. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%
Eötvös. A közössége nagyon jó, a tanárok is rendesek
2021. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Fazekasosként nyilván a fazekast fogom mondani, viszont nagyon közel áll egymáshoz a két iskola, most volt is velük meg az apisokkal egy közös program
2021. ápr. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Basketballgirl ***** válasza:
70%

Eötvös.

Odajárok, imádom, nem mondanám sznoboknak a diákokat (mármint van persze olyan is, de nagggyon nem mindenki!!). Sok közösségi program, sok lehetőség, jó környék, kedves-segítőkész tanárok.

Ha van kérdésed, írj nyugodtan:))

2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
ismerősöm csak jókat tudott mondani az eötvösről. egyáltalán nincs klikkesedés, ezt általában azok mondják, akik nem tudtak beilleszkedni... sznobnak kissé azok, mert rengeteg krva okos ember jár oda, akik tudják magukról, hogy azok lol. de egyáltalán nem vészes, ismerősöm odáig van érte, most végzett.
2021. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!