Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valahol meg lehet telinteni...

Valahol meg lehet telinteni pontosan hányan jelentkeztek egy adott iskolába a szeptemberi képzésre?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy utólag visszanézhető de van ilyen mostani felvételi összesítés is?

Igaz hogy 10ezer emberrel többel jelentkeztek idén mint tavaly?



#egyetem #FELVI #Jelentkezok
2021. márc. 19. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én kívánt szakomra 475en jelentkeztek és 50-et vesznek fel. 😂 De szerintem ne ezen aggódjunk, minden úgy lesz, ahogy lennie kell.
2021. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem.. Ma a hiradóban hallottam hogy idén a legmagasabb a jelentkezők száma. 10 000emberrel több mint tavaly pedig tavaly is emelkedett 19hez képest. Az a vicces hogy a 30+os emberek vezetnek jelentkezési számba ami szerintem elég szomorú (kövezzetek meg) de szerintem a fiataloknak kell hagyni a lehetőséget a kibontakozásra nem a 35 eves embernek kell az a diploma aki mar dolgozik es csaladja van...
2021. márc. 19. 23:47
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez az év már nem is lehetne jobb. Nem elég hogy szalagavato sem volt, bankett sem lesz ballagás se, rendes tanítás sincs de még a ponthatár is a legmagasabb. Hát ez nem a mi évünk basszus:)
2021. márc. 19. 23:49
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne haladj előre. Ponthatárok még nincsenek, azért nagy valószínűséggel nem fog minden szám megugrani. Valamint nem azt kell nézni, hogy 30+ a jelentkezők többsége, nem tudhatod, hogy milyen helyzetben volt, előtte lehet nem tehette meg, hogy egyetemre menjen. Amúgy sem kor alapján fognak felvenni, hanem az érettségi eredményed szerint, ami csak rajtad múlik. Nem számít, hogy 1000en vagy 100 an jelölnek meg egy szakot, az számít, hogy te megugord azt a szintet és benne legyél a bejutók között. Ez csupán szorgalom, akarat és kitartás kérdése.
2021. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is most nézem, 120 helyre vagyunk 300an első helyen... :/ Bár azt nézem hogy tavaly és előtte is volt már, hogy 130-140 embert vettek fel, amit nem igazán értek, de nem baj, inkább vegyenek fel többet mint kevesebbet :D

Hajrá mindenkinek!

2021. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!