Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások! Nálatok is...

Középiskolások! Nálatok is meg van tartva minden egyes óra kb 45 percben online? Mert mindenhonnan azt hallom, hogy 2-3 óra van megtartva csak. Nálunk meg van pofájuk megtartani mindet, aztán ha nem lépsz be, beírnak hiányzónak.

Figyelt kérdés
Van már vagy 70 óra hiányzásom.

2021. márc. 23. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy tanköteles akkor 30 igazolatlan után kirúgnak. Ha a hiányzásaid száma eléri az adott tantárgyból az éves óraszám 30%-át akkor osztályozó vizsgát kell csinálnod.
2021. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Definiáld milyen tanárgyak a nem szükségesek a számodra.


Gimibe jársz?

2021. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi tantárgyak meg vannak tartva, többi úgy-ahogy, van hogy csak feladatot adnak.
2021. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Szerintem a kérdező az ilyen ének, rajz, etika meg hasonló tantárgyakra gondolt. Amúgy én azt se értem hogy ezeket úgy amúgy miért kell gimiben tanulni, szerintem felesleges de aztán lehet hogy csak nálunk tanítják rosszul és ezért nem értettem meg soha a lényegét.
2021. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
A tanév elején, mikor bejött a digitális oktatás pár hétig nekünk is minden óra megvolt tartva, napi 8 órát ültünk a gép előtt, ének, tesi, rajz is volt. Viszont utána az igazgató lecsökkentette az óraszámokat, így már egy jó ideje napi 4 óra van csak megtartva mindenkinek, kivéve talán a végzősöket.
2021. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem napi 2-4 órám van 45 percben, de oda belépek, lenémitom aztán mást csinálok.

Nincs is igazolatlanom

2021. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!