Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány embert vesznek fel a...

Hány embert vesznek fel a Lonyay utcai református gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ezen belül is az általánosba? Benne vagyok az ideiglenesben, de eléggé a végén.

2021. márc. 24. 09:40
 1/4 bbmarta ***** válasza:
Sajnos az semmit sem jelent, tapasztalat, hogy a végleges listán olyan OM azonosítók is fent vannak, amelyek az ideiglenesen nincsenek...és nem kevés, 2 éve 8-10 ilyen is volt. Meg felvesznek a 70.helyről, de a 60.helyen állót elutasítják. Őskáosz! De azért drukkolok neked! Abból indulj ki, ha 1 osztálynyi diákot biztos felvesznek, úgyhogy a 80.helyről elvileg még bent kell lenned! De sajnos ők nagyon titkolják a létszámokat is, és a felvizsga.hu-n sincs fent a Lónyay...ha csak fél osztálynyi gyereket vesznek fel, akkor az első 45-50.még biztos befutónak kellene, hogy legyen...de most nézem, hogy általánoson csak 12-en vannak az ideiglenesen? Ha ebben benne vagy, akkor ki már nem eshetsz, szerintem! Ahogy nézem, inkább angolon vannak sokan idén!
2021. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de úgy van hogy az általánoshoz 2 lista van. Az egyik a digitális, abban vagyok benne de annak a végénél és a másikban vagy 12. Viszont nem tudom hogy akik 4.-től oda járnak ők ugyan azokba az osztályokba mennek mint akik csak 4 évet töltenek ott? Mert ugye így a listán 38 ember van, de kétlem hogy felvesznek annyit főleg ha még a 8 osztályosok is ott vannak.
2021. márc. 27. 19:19
 3/4 bbmarta ***** válasza:
Akik már a 8 osztályosba járnak, azok nincsenek ebben benne. Más a tanmenetük is! Teljesen feltöltött osztályokba járnak, ide csak most felvételiző nyolcadikosok mennek!
2021. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2021. márc. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!