Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A debreceni református gimnázi...

A debreceni református gimnáziumba milyen átlagtól vesznek fel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárkit felvesznek, örülnek ha megy oda valaki.
2013. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szánalmas az egész.

2013. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Bár már ezzel elkéstél ! Amúgy 4.4 től bekerülhetsz. Erős suli, persze ha tanulsz akkor nincs gond !
2013. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
2-es válaszoló ! csak hogy tud; már nincs hely a gimiben, barim oda akart menni.
2013. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyár elején már nincs hely? Gratulálok! Nehezen, de sikerült feltölteni :)


Majd lesz még jópár, amikor az első heti terror után otthagyják páran.

2013. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első heti terror alatt nem tudom, mire gondolt az előző válaszadó, én oda járok, és bár rohadtul nem azt kaptam, amire számítottam, de terrortól azért nem kell tartani.

Főleg nem is az átlag számít, hanem a szóbeli felvételikor az, hogy hogy beszélsz, meg a felvételi eredmények, de általánosan elmondható, hogy 3,5-ös átlagtól is be tudsz kerülni, ha amúgy értelmes ember vagy.

A suliról: a tanárok általában véve jók, vannak iszonyatosan pocsékak is (az idősebbek közül), de mostanában sok fiatal tanár került be, és jóval növekszik a színvonal. A kolik jól vannak felszerelve, és bár sok nevelő van, aki szeret zsarnokoskodni, de a társaság az elsőrangú, és megvan az összetartás. Ez az, ami még ott tart.

2013. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az ami még ott tart? Ez mind??:) Gratulálok! Nagyon sokat fog érni majd bármely állásinterjún! Te majd elmondhatod hogy jó volt a társaság!
2014. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!