Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki várja a...

Van itt olyan, aki várja a sulikezdést?

Figyelt kérdés
Mert én inkább lemondanék róla az árvízkárosultak javára! :):):)
2010. aug. 19. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hidd el, még a tanárok se várják... :-D
2010. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várom :D most megyek 9.-be és iszonyatosan jó suliba megyek, jajajajajaj de várom :D
2010. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltolnák egy picit annak örülnék, de mivel új suliba megyek, azért egy kis kíváncsiság van bennem. De ez úgyis csökkenni fog 1 hónapon belülXD
2010. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon várom, mert hihetetlenül unalmas volt a nyaram :( szval nekem csak áldás :)
2010. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várom, végzős leszek gimnáziumban. Az elkövetkezendő időben még dolgozom, meg bulizni fogok, de évközben megpróbálok 100 %-ig a tanulásra figyelni :)
2010. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én konkrétan kíváncsi vagyok a 9. osztályra,hogy milyen lesz ott nekem,hogyan és milyen gyorsan szokom meg az új tantárgyakat,és a régieket hogyan bírom,meg mennyi barátom lesz..és hogy sikerül-e fiú barátot is szereznem magam.

És azért is várom,mert van ott egy 17 éves(lesz) srác,aki nagyon tetszik,éééés..kíváncsi leszek,hogy tényleg olyan kedves-e..de nem akarok nyomulni..stb.:)


Árvízkárosultak?Hmm!Ez jó ötlet!Indíthatnál egy olyan akciót,hogy a sulit mondjuk két héttel később kezdjétek,mert mittomén,az árvzkárosultakat telepítenétek be oda két hétig..stb.:) és mondjuk csinálnátok ingyen konyhát,hogy ti főztök nekik,meg ilyenek(ez beleférne technika,biosz órába):D bioszba hogyan??úgy,hogy pld. megvizsgáljátok a betegebb embereket..XD

2010. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom már, mert új suliba megyek, lesz végre szakmám. Szerintem utoljára 5 évesen vártam ennyire a sulit =o)
2010. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Áhhh, nagyon várom a Főiskolát :) Már 2 éve ez volt az álmom, h. ide vesznek fel, és sikerült :)
2010. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
énis várom valamennyire:D végzősök leszünk, királyság lesz:D Érettségi fele már kész, abból kell csak tanulni ami még nincs, minden másra pedig lehet szarni:D
2010. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én egyáltalán nem várom. 9. év pokoli szar volt nekem. Utálom a sulimat és még ott az a rohadt buszozás. Elég nehéz lesz visszaállnom, mert egész nyáron 12 előtt nem nagyon keltem fel.

Jöhetne valami apokalipszis-féle, ami elpusztítja az iskolákat.

Itthon a jó.

2010. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!