Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok, diákok! Van valaki,...

Tanárok, diákok! Van valaki, aki várja az iskolakezdést?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 10:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tanár ismerősöm, ki várja, mert már alig bírja ki matek dolgozatok javítása nélkül :-D Sőt én is város a fősulit, jó újra a hajtás, pörgés... a nyár unalmas nélküle :-D
2009. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy várom.

Aki várja, azzal valami gond van. Ki szeretne dolgozni?

2009. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen,kicsit nem ...Igen,mert végre nem kell unatkoznom örökké.Nem,mert sok lesz a lecke és még nem vagyok kész a vakácios feladatokkal^^
2009. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Sohaaa, neeeeeeee ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá

Én nem akarok vissza menni...

2009. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom kicsit. De mert utána elmegyek, csak éljem túl az érettsáit és vegyenek fel! :D
2009. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

hm...igenis meg nem is:D

most kezdem a középsulit,várom,hogy megismerkedjünk meg h mik lesznek mások az általánoshoz képest.A tanulást,dogákat,feleléseket nem igazán várom:D De ezekre is kíváncsi vagyok:)

14/L

2009. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évebn nagyon vártam az évkezdést. Nem azért, mert akár egyetlen napot is unatkoztam volna, hanem mert már kíváncsi voltam a többiekre, meg az új könyvek, füzetek szagára, a karcmentes új vonalzókat, radírokat, cerkákat is imádtam. Meg valahogy az évkezdés olyan tabula rasa volt, minden jónak meg volt a lehetősége, egyszóval imádtam. Mondjuk kb. novemberre már egy kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, de azért alapjában véve mindig szerettem suliba járni. A számonkéréseket már kevésbé, de azért kevés olyan volt, amitől előre rosszul lettem volna.

Később pedagógus lettem, és ez az érzés megmaradt, izgalommal vártam mindig az új csapatot, hogy hogy jövünk majd ki, mi mindent csinálunk majd együtt, kivel mi történt a nyáron. Nekem a mai napig szeptembertől augusztusig tart az év, január elsején csak ráadás van :)

Jelenleg gyeden vagyok a lányommal, most nem igazán számít, mit mutat a naptár, mindegy, hogy kedd van, vagy csütörtök, hétvége azért más, mert apa is itthon van. De, a szeptember elseje mégis olyan izgalmas hatással van rám, akkor kezdődik az igazi pezsgés és szeretném majd, ha a lányom is így gondolna majd az évkezdésekre, vagy legalábbis hasonlóan.

2009. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
én is várom egy picit... most megyek gimibe és kiváncsi vagyok az új sulira, új osztálytársakra.. de amúgy meg nagyon hamar eltelt a nyár. már csak kevesebb mint 2 hét van hátra:S
2009. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért várom mert végre láthatom az osztálytársaimat, akik már nagyon hiányoznak nekem!!!

De amúgy a tanulás miatt nem várom 16/L

2009. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ

dehogy várom azt a rohadt sulit bmeg:S:S:S

2009. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!