Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van, aki várja már a...

Más is van, aki várja már a sulit?

Figyelt kérdés
vagy csak én vagyok ilyen nyomi ?:D
2011. aug. 18. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Neem, én is nagyon várom!!

Ez lesz az utolsó gimis évem, és már várom, hogy vége legyen.

Minél előbb kezdődik, annál jobb.

El se akartam jönni nyári szünetre... :D


De amúgy ilyenkor a vége fele én már mindig nagyon várom a sulit.

2011. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:D én is csak most kezdem hiányolni
2011. aug. 18. 14:12
 3/21 anonim válasza:
100%
te jó ég, mi a fene jó van abban amitől várni kell? :/ max azért hogy legyen vége minél előbb. de a sok tanulnivaló h.lyeség meg a sok idióta osztálytárs ki a fr@ncnak hiányzik? :/ most megint hallgathatom egy évig hogy a k.rvák azzal dicsekszenek hogy hogy leitták magukat előző este, a mégidegesítőbb stréberek meg azért nyafognak mert lett egy hibájuk a TZben. T____T""
2011. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
részben :D annak a tudatában, hogy első héten már lesz vagy 2 dolgozat nem igazán várom , de amúgy jó , hogy újra találkozhatok az osztálytársaimmal, + új évfolyamtársakat fogok megismerni :)
2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én csak levelezős vagyok a fősulin, de a csoporttársaimmal is beszéltük,h picit már hiányzik:))
2011. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nekem is főleg a társaság hiányzik

meg már szétunom az agyamat itthon

persze az is igaz, hogy októberben meg már szünetet akarok :D

2011. aug. 18. 14:25
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Neem, én is nagyon várom. Általában már így augusztus utolsó felében mindig várom. Rendszert visz az életembe. Meg persze az is hiányzik, hogy minden nap találkozzak a barátaimmal.
2011. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom, de közben félek tőle. :D

A társaság meg hangulat nagyon hiányzik, szeretem a sulimat. A tanulás most, 2 hónap pihenés után nem tűnik olyan borzasztónak, de egy hét alatt rá fogok jönni, hogy az. :D (minden évben ugyanezt érzem aug. közepén, hogy tanulni nem is olyan rossz, aztán szept. végén már máshogy gondolom).

Viszont hiába várom már ezek miatt, félek attól, hogy ez a z év sokkal nehezebb lesz, plusz jobban kell majd figyelni a jegyeimre (11.-es leszek). Jó tanuló vagyok de tavaly év végén már iszonyú stresszes voltam, félek hogy ez idén még rosszabb lesz.

2011. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszi :) mindenki felpontozva :D


igen, a rendszeresség nekem is hiányzik. Nyáron van, hogy napokig azt se tudom, milyen nap van :D

2011. aug. 18. 14:46
 10/21 anonim válasza:
0%
Szerintem csak te várod a sulit .. :D Egy normális gyerek a suli közelébe se akar menni amikor nyáriszünet van :D
2011. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!